Wizyty
Dzisiaj: 114
Wszystkie: 337884

Pracownia Projektowa

Prezentujemy ofertę Pracowni Projektowej Algat 2 Sp. z o.o., firmy specjalizującej się w projektowaniu wraz z prowadzeniem procesu inwestycyjnego dla obiektów handlowych bądź lokali znajdujących się w takich obiektach. Nasze usługi realizowane są w zakresie kompleksowej obsługi dla wszelkich działań dotyczących przygotowania i realizacji procesu projektowego, a w tym szeroko pojętego uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, zaczynając od etapu przygotowania procesu projektowego, uzyskiwanie decyzji, warunków zabudowy, uzgodnień wielobranżowych oraz wszelkich niezbędnych dokumentów urzędowych a także przygotowanie koncepcji architektonicznej dopasowanej do specyficznych potrzeb i upodobań Klienta poprzez przygotowanie projektu budowlanego niezbędnego do uzyskania pozwolenia na budowę następnie szczegółowego projektu wykonawczego niezbędnego do prawidłowego realizowania budowy obiektu przez Wykonawcę oraz nadzory autorskie na budowie w celu wspomagania Inwestora i kontroli prawidłowej realizacji inwestycji. Wspieramy Inwestora swą wiedzą i doświadczeniem do ostatniego etapu inwestycji, czyli uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.

 

Chcielibyśmy Państwu zwrócić uwagę na szczególną specyfikę procesu projektowego tego typu inwestycji, ściśle powiązanego z warunkami, jakie narzucają Decyzje o warunkach zabudowy lub Plany zagospodarowania przestrzennego dla działek, jakie dostępne są na polskim rynku nieruchomości, w odniesieniu do potrzeb i standardów Klientów biznesowych i handlowych oraz na ewentualne konsekwencje w przypadku ich nie dotrzymania. Prawidłowe przeprowadzenie procesu projektowego jest gwarantem dobrej i przejrzystej współpracy z Klientem, Inwestorem oraz ewentualnym Deweloperem czy Właścicielem gruntu, sukcesu całej Inwestycji, a w konsekwencji pozytywnej opinii o Kliencie, jako o wiarygodnym Inwestorze. Prawidłowa wstępna ocena powyższych obostrzeń na bazie naszego wieloletniego doświadczenia przy tego typu projektach, pozwala prawidłowo ocenić Inwestycję zarówno pod względem finansowym dla Inwestora jak i harmonogramowym i to zarówno projektowo jak i w realizacji.

 

Organizacja pracy Naszej firmy oparta jest o doświadczenie branżowe jej założycieli, oraz dobieranej kadry osób współpracujących, ugruntowane w trakcie licznych realizacji obiektów komercyjnych, handlowych i innych. W załączeniu lista inwestycji, przy których pracowała Nasza kadra. Młoda i w konsekwencji świeża struktura firmy gwarantuje innowacyjność stosowanych rozwiązań, elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb inwestycji, a także ekonomiczność świadczonych usług. Zakres świadczonych obowiązków w ramach obsługi inwestycji może być dopasowywany do potrzeb Inwestora i rozbudowywany zarówno pod względem ilości kadry, jak i wykonywanych specjalizacji, lecz zawsze w taki sposób, który zapewni profesjonalne wykonanie usługi.

 

Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 • MSDI - Multi Serwis Dla Inwestycji

  MSDI

  WIERTNICZA 124,

  02-952 WARSZAWA

  tel +48 22 243 88 89,  

  fax +48 22 742 16 58

  email: biuro@msdi.com.pl

   

  NIP: 951 227 08 07  

  KRS: 0000316952  

  REGON: 141615784

 • ALGAT 2

  ul. Budowlana 5g

  40-301 KATOWICE

  tel. +48 602 575 377

        +48 662 117 873

  biuro@algat2.com

   

  NIP: 954 269 88 46 

  KRS: 0000355012 

  REGON: 241536739

Zobacz wszystkie | Strony: